צוות הפסטיבל

הצוות שלנו

צוות הפסטיבל המלא שעומל ושוקד כדי להביא לכם את הפסטיבל האיכותי ביותר שנה אחרי שנה!

אליה

אליה גיל

מתאמת הפקה
אמא לשני ילדי אור ומתאמת הפקה בנאטראז' מזה 5 שנים. לפני 7 שנים הגעתי לעולם ההפקות ומאז אני מרגישה שהגעתי הביתה. אוהבת את מיליון הפרטים של פאזל ההפקה שצריך להרכיב אותם לידי תמונה אחת שלמה ומושלמת. בנאטראז' הכל מתחבר לי בצורה מושלמת - הצוות שהפך למשפחה, התוכן המשובח, האורחים שיוצאים מאושרים מסופ"ש מעצים שכזה ומצוקי דרגות עם הנוף המושלם. יחד עם בן זוגי המהמם אנחנו גם מבשלים אוכל ביתי צמחוני-טבעוני לסדנאות ואירועים.
jiv

ז'יוואני יובל

מפיק
ממקימי פסטיבל נאטראז' ומכור עד היום לאנרגיה וליצירה שלו. בפסטיבל הראשון היה אחראי על הנגנים ולאחר 3 שנים ומגוון תפקידים נכנס להפקה בה ממשיך עד היום. בנוסף להפקות עובד כמפתח וחוקר בחברת מחשבים. בוגר פסיכותרפיה גופנית ב'רידמן' ועוד מגוון תרפיות אלטרנטיביות. לומד מוסיקה ב'רימון' (קלרינט). מתרגל ומנחה מדיטציות מבית אושו. מאחל לכולם להתפתח ולקבל את האנרגיה שאנו רוצים להעביר בפסטיבל ודרך האתר
11218463_10153056228162199_5444308513161817803_n

ענת בן קיקי

מפיקה
התחילה במגוון תפקידי מפתח בשנים קודמות וב-2010 חברה לז'יוואני וכיום מפיקה ביחד איתו את הפסטיבל במיוחד במינו הזה. מפיקת על, מוכשרת ומצחיקה בטירוף, של סדנאות ופסטיבלים בתחום הרוח והמדיטציה. עורכת ומפיקה תכנים לפסטיבלים וכנסים וכן ניהול הפקה כללי. מנחת קבוצות, נשים, מבוגרים, נוער וילדים בשילוב עם הטבע ובתחום החשיבה היצירתית המודעות, ותיאטרון אימפרוביזציה, ובעלת הכשרה בהנחית קבוצות – טבע תרפיה מסמינר הקיבוצים, תואר ראשון בתקשורת וניהול משאבי אנוש
14053777_10153983008252648_7583343885791084311_o

ויטי ברצ'יק

מנהלת השיווק
ויטי ברצ'יק, מנהלת השיווק של הפסטיבל אי אילו שנים (כבר לא זוכרת כמה). אני אוהבת את מה שאני עושה - עובדת עם אנשים נפלאים להביא את המתנה שלהם לכמה שיותר אנשים אחרים. זכות גדולה בשבילי להיות מעורבת בחייהם של כל כך הרבה אנשים מעולים בתחומם ולעזור להם לעשות את מה שהם הכי אוהבים. נאטראז' הוא הפסטיבל שאני הכי בבית בו, במשפחה, ואני מקווה שאתם מרגישים בו גם ככה. מאוהבת באיש אליו אני נשואה ובילד שלנו.
yael mexendo no cabelo

יעל מאדורי

יוצרת התוכן ועורכת האתר
זו השנה הראשונה שניהול התוכן מופקד על ידי צוות - אני וליאן, ואנחנו מתרגשות ונהנות מחדוות היצירה המשותפת הזו. חוץ מנאטראז' ופסטיבלים, אני סטודנטית לתואר ראשון בבלשנות ואשורולוגיה. גרה בירושלים. כותבת, חובבת צמחים, שפות ריקוד ועולם.
ליאני

ליאן אושרת וידס

מפיקה יוצרת תוכן
ליאן מפיקה, כותבת, מנחה ויוצרת תוכן בתחום המודעות, תרפיה ורוח. חלק מצוות הפסטיבל מאז 2007 ואוהבת כל רגע. בעלת ערוץ ובלוג VIDAS WAY המביא תכנים מעולם המודעות וביומיום חיה עם אהוב ליבי וממלאת את התפקיד הכי משמעותי, מהנה ומאתגר בחיי: אמהות.
anatacia

קארונה

מנהלת מרכז ההזמנות
michal

מיכל

אחראית מתחם טיפולים
אחראית על מתחם הטיפולים כבר מספר שנים בפסטיבלים שונים, מסייעת לאנשים להגיע למרחב טיפולים מפנק ופותח לב, מתעסקת בתחום ההפקה (פסטיבלים וסדנאות ניקוי רעלים), בעלת חיוך מקסים ומזג נעים ואוהב.
15826668_10154550400108001_3554929906916192716_n

דיאני

אחראית אינפו
דיאני – שירן ארז אחראית על עמדת המידע (אינפו) בפסטיבל. נחשפה והתאהבה בפסטיבל ובצוות נאטראז' בשנים האחרונות ושם נקלטה בחום ובאהבה. כשלא נמצאת בעולם הפסטיבלים, נמצאת בעולם המים כהידרותרפיסטית (עבודה שיקומית במים) ומטפלת בשיטת הוואטסו (טיפול הוליסטי אלטרנטיבי במים לשחרור פיזי ונפשי), בבריכות מחוממות במרכז ובשרון. בנוסף מדריכת שחייה ומעבירה התעמלות לקבוצות במים. אמא לשני תאומים מדהימים ובעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד ושילוב אומנויות.

דורון

אחראי אבטחה ונהלים כלליים
דורון ניניו אחראי הסדרנים והאבטחה בפסטיבל – בזכותו כולנו מבלים וישנים בשקט. המפגש המושלם בין רוח וחומר. איש רוח בעל ידי זהב שתמיד שמחות לעזור. שנים מסתובב על הקו שבין סדנאות הרוח של אמצע השבוע בתל אביב לסדנאות סופי שבוע באשרם במדבר. לומד, חוקר ומגלה עולמות ועל הדרך נותן יד בתיקון והעצה בכל בעיה טכנית שנתקבלה. האיש יודע פשוט לעשות הכל… טברייני בשורשים, הודי בנשמה. חבר טוב ואבא לנערה מקסימה. ממקימי אשרם במדבר. בשקט עם הרבה נשמה תמצאו את דורון בכל הפקה שמתרחשת פה. תמיד בשקט תמיד מאחורי הקלעים ותמיד עם חיוך וחיבוק

חי

אחראי חניה
גבר חסון, אדיב עם לב רחב. איש מחשבים ביום ובלילה איש משפחה לויטי מנהלת השיווק שלנו... ככה הכל נשאר במשפחה 🙂 חי אחראי על הכניסה ועל הביטחון בפסטיבל…אז אפשר להיות רגועים 🙂

טל אבולעפיה

אחראית הלפרים

מעין זלינה

אחראית אמנים

רביד סיון

אחראית תפאורה ושילוט
מביאה מדי שנה מכישרונותיה ויצירתיותה לקישוט ויופי הפסטיבל. בחיי היום-יום, פיה העוברת מבית לבית למשאלת האנשים בכדי לעזור להם לארגן, לסדר ולדייק את המרחב הביתי האישי שלהם. ציירת וצלמת.

ורד

אחראית צ'אי שופ
אחראית על האווירה בצ'אי בזמן הפסטיבל ועל המצב רוח השמח – בחיי היום יום. אישה מרגשת ומוכשרת ופוטגנית במיוחד – חלק ממשפחת נאטראז' כבר שנים רבות והשנה גם איתנו בצוות – וזה רווח נקי לכולם. באחריות! מוזמנים להגיע לפזז איתה ואיתנו בצ'אי – איך תזהו אותה? אי אפשר לפספס פרח שכזה!

מיקה כרמלי

גרפיקאית
keren

קרן נילייה פרקש

ע.הפקה
מובילת צוות במיזם תיירות חינוכית לשלום, פעילה לקירוב לבבות ואחוות עמים, רקדנית מנוסה ומורת מחול, מפיקת אירועים ופסטיבלים, בעלת הכשרה בהנחיית מדיטציות אקטיביות. השנה תנחה בנאטראז' את סדנת ריקוד בוליווד המפורסמת 🙂

גיל קוגן

רופא הפסטיבל
רופא שמעוניין לתמוך באנשים לעזור לעצמם 🙂 מתמחה ברפואת המשפחה ומדקר סיני המשלב את רפואת המערב עם המזרח באהבה

ענת יודלמן

אחראית מתחם ילדים